niedziela, 14 września 2014

Zespół warty poznania cz.2 - Hunter

Kto jeździ na Woodstock wie o kim mówię. Z twórczością zespołu HUNTER zapoznałam się dzięki Nivellgionowi (dzięki wielkie!). Zespół pochodzi z Polski, a Soul Metal tworzy od ponad 25 lat! Więcej biografii znajdziecie na stronie zespołu. Utwory poruszają różne kwestie społeczne od polityki, religii do obrony praw zwierząt. Na ostatnim krążku Imperium pojawił się utwór Imperium UBOJU (pamiętacie aferę z ubojem rytualnym?). Teledysk był nakręcany w rzeźni, by nasilić emocje z tym związane. Dlaczego rzeźnia? O tym wokalista Drak opowiedział w wywiadzie dla Polsatu.

Wywiad przesyłam w linku, bo rozmowa dopiero jest od pewnego momentu ;)
Statystycznie człowiek je w obecnych czasach bardzo dużo mięsa. Sama wegetarianką nie jestem, lubię zjeść mięsko, jednak staram się ograniczać (przy kuchni mamy słabo mi to idzie... wieprzowina/drób co 2-3 dni, ale staram się!).
Wracając do muzyki. Przedstawię Wam po jednym ulubionym tytule z każdych albumów, jak chcecie obejrzeć teledyski to znajdziecie je na stronie zespołu.
Imperium - Imperium UBOJU
Królestwo - O wolności
HellWood - Arges
HolyWood - Easy Rider (wczoraj przesłuchałam po raz pierwszy i już lubię :D)
T.E.L.I...  - T.E.L.I... (z łac. Terribilis est locus iste)
Videoclip
MedeiS - MedeiS (boskie jest!)
Requiem - Requiem (polska wersja)

Wiem, że muzyka nie wszystkim przypada do gustu (nie każdy lubi metal). Lubicie, znacie?

P.S.
Nie potrafię zrobić sobie urlopu od pisania (;D), więc będę robić spis ziółek w międzyczasie.

4 komentarze :

Proszę o nieobraźliwe komentarze. Obrażania nie popieram.
Nie chciałabym również SPAMu. SPAM jest dobry ze SPAMem wśród SPAMu, ale nie tutaj, więc komentarze z tego działu będą usuwane. Pod SPAM podchodzą również prośby o wspólną obserwację (i tak patrzę na blogi komentatorów - jeśli są).
Nie przejmujcie się, że od razu komentarze się nie wyświetlają - są weryfikowane.