sobota, 10 maja 2014

Majowa Moda na Zdrowie

Niektóre apteki podarują Modę na Zdrowie pacjentom. Bezpłatnie. Jakie są korzyści dla apteki tak czysto teoretyczne? Żadne, bo i tak płaci właściciel apteki. Za to pacjenci wracają, chociażby po ten magazyn ;).


okładka, źródło: modanazdrowie.pl
Co można znaleźć w takiej gazetce?
Najciekawsze dla mnie są działy Zdrowie, Kuchnia i nawet przepisy na soki.
Kojarzycie Skarb Rossmannowy, prawda? Podobnie jak w Skarbie są wywiady ze znanymi ludźmi. Ja tam tej rubryki nie lubię. W żadnej takiej gazecie.

Rusza trzecia edycja konkursu Anioły Farmacji i Anioły Medycyny. Znasz miłego, serdecznego farmaceutę i masz do niego zaufanie? Czy jest Ci znany lekarz, który dobrze doradzi, wyjaśni na czym polega problem? Zapraszam do zgłaszania Aniołów medycyny! Wszelkie info w Modzie na Zdrowie lub na stronach: Anioły Farmacji i podobno na www.afam.pl - ta druga strona mi nie działa.

Lubicie sudoku lub krzyżówki? To dobrze, bo są!
Ulubione artykuły tego numeru:
- Wiosna alergika
- Recepta na zdany egzamin
- Kremy dla mamy i córki
- przepis na zielone ravioli, tartę ze szparagami, kurczaka curry z groszkiem oraz artykuł o kiszonkach z działu Kuchnia
- przepis na Owocowy eliksir - sok Mango Linia

Jeśli nie mieliście jeszcze tego magazynu w rąsiach, to czym prędzej do apteki pospieszajcie (no może nie o tej godzinie) ;)
Polecam!

P.S. nie każda apteka ma w ofercie Modę na Zdrowie. Czytaliście? I jak wrażenia?

4 komentarze :

 1. Nie spotkałam się dotąd z tą gazetką w żadnej aptece.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałaś się może o nią przy okienku? Czasami farmaceuci dorzucają to jako gratis do zakupionych leków, nie są 'na widoku'.

   Usuń
 2. Nie cierpię wszelkich tego typu gazetek Jednak gdy się tak nieszczęśliwie złoży, że jakaś pojawi się w moim domu, to po rozwiązaniu krzyżówek i sudoku trafia do toalety, do wykorzystania przy problemach gastrycznych w celach kontemplacyjnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet by przejrzeć przepisy też nie?

   Usuń

Proszę o nieobraźliwe komentarze. Obrażania nie popieram.
Nie chciałabym również SPAMu. SPAM jest dobry ze SPAMem wśród SPAMu, ale nie tutaj, więc komentarze z tego działu będą usuwane. Pod SPAM podchodzą również prośby o wspólną obserwację (i tak patrzę na blogi komentatorów - jeśli są).
Nie przejmujcie się, że od razu komentarze się nie wyświetlają - są weryfikowane.