wtorek, 17 czerwca 2014

Sól do kąpieli miodowo-mleczna OnLine

Kiedyś opisywałam sól do kąpieli z Farmony. Teraz czas na inną sól. Lepszą! O delikatnym zapachu! Sól będąca solą! Krótki, ale rzeczowy skład! To luuubię!
A teraz do rzeczy...


Opakowanie

Opakowanie
Wygodne opakowanie plastikowe PET z szeroką nakrętką. Zawiera 750 g soli do kąpieli. Wyprodukowane przez Forte Sweden Sp.z o.o. Zużyć w ciągu 12 miesięcy po otwarciu.

Kryształki soli, ładne, co?
Wygląd i zapach

Kryształy soli kamiennej w kolorze żółto-pomarańczowym. Rozpuszcza się całkowicie w wodzie. Zapach delikatny, miodowo-mleczny jak w opisie.


Skład
INCI
I tu ciekawostka! Żadnych SLSów, zbędnych składników. Chlorek sodu jest, proteiny mleczne są, zapach miodu jest. Czego chcieć więcej? Zastosowano następujące barwniki: uczulająca tartrazyna (CI 19140), oraz czerwień kwasowa 33 (CI 17200 - pewnie jest go naprawdę niewiele, bo jakoś tu koloru fuksji nie widzę). Nie wyskakuje uczulenie - jest dobrze :3
Ocena
10/10, a jakże by inaczej? Dosyć tani kosmetyk, nie zawiera drewna (kto czytał post o innej soli ten wie!) ;)

P.S.
Teoria zdana na 70%, myślę, że praktyczny na więcej (>75%). Raczej zdany... Zielnik merytoryczny zwycięzca. Indeks uzupełniony - ostatniego po świadectwo. Od lipca idę do pracy, ale czas znajdę :p

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Proszę o nieobraźliwe komentarze. Obrażania nie popieram.
Nie chciałabym również SPAMu. SPAM jest dobry ze SPAMem wśród SPAMu, ale nie tutaj, więc komentarze z tego działu będą usuwane. Pod SPAM podchodzą również prośby o wspólną obserwację (i tak patrzę na blogi komentatorów - jeśli są).
Nie przejmujcie się, że od razu komentarze się nie wyświetlają - są weryfikowane.